Malá půjčka, kterou zvládnete splatit do 3 měsíců!

Výhody XS půjčky

Malá půjčka, kterou zvládnete splatit do 3 měsíců!

Žádost o půjčku

  • Vyplňte formulář Vyplňte základní kontaktní údaje, abychom vám mohli zavolat.
  • Zavoláme vám Zavoláme vám a probereme s vámi vaše potřeby a možnosti.
  • Peníze jsou u vás Obchodní reprezentant vám přinese peníze až domů nebo vám je pošleme na váš bankovní účet.
  • Nebo volejte i o víkendu 800 153 153

Mám zájem si půjčit

Tímto dávám společnosti Provident Financial s.r.o., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 9/2006, PSČ 140 00, IČ: 256 21 351, (dále jen „společnost"), jakož i ostatním osobám, které tvoří se společností koncern (holding) s názvem IPF, souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu poskytnutém v tomto dotazníku za účelem: nabízení produktů a služeb společnosti a marketingovými účely; hodnocení dostupnosti služeb společnosti ve vztahu k jejím zákazníkům; k přizpůsobení obsahu a/nebo úpravy těchto webových stránek pro jednotlivého uživatele; k oznamování o aktualizaci těchto webových stránek uživatelům; k vytváření statistických údajů o uživatelích internetových stránek společnosti. Tento souhlas poskytuji na dobu neurčitou s tím, že jej mohu kdykoliv písemně odvolat. Informace podle ustanovení § 11 a §§ 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, týkajících se Vašich práv v souvislosti se zpracováváním osobních údajů naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

Malou půjčku může potřebovat každý, bez ohledu na to, zda žije v centru Prahy nebo v malé vesničce u hranic. Víme to a jsme hrdí na to, že jsme nablízku všem, kdo nás potřebují. Jako jediný poskytovatel nebankovních půjček disponujeme sítí 3000 obchodních reprezentantů po celé republice. Bez přehánění můžeme říci, že jsme vaším dobrým sousedem, který je vždy ochoten vám rychle pomoci.

Díky tak vysokému počtu obchodních zástupců vám můžeme nabídnout služby, jejichž cílem je co nejvíce zvýšit váš komfort.

XS Půjčku vám přináší Provident Financial s.r.o.

Smlouva ke stažení

Smlouva o zápůjčce - 3 měsíce

V případě vaší nespokojenosti se můžete obrátit na http://www.finarbitr.cz jako možnost mimosoudního řešení spotřebitelského sporu.

scom available